Galeria

IV Vivadental Beauty Forum -22 kwietnia 2016 roku
Piękno w Życiu Kobiety
Hotel Sopot

22 kwietnia 2017 roku, w Hotelu Sopot w Sopocie odbyło się IV Vivadental Beauty Forum. Motywem przewodnim było Piękno w Życiu Kobiety, rozumiane zarówno jako uśmiech, radość i piękno, ale także jako harmonia ducha i ciała.

Od Dnia Kobiet do Dnia Matki, od Dnia Babci po każdy dzień, czyli Piękno w Życiu Kobiety na Vivadental Beauty Forum.

Gościem Honorowym była nasza wspaniała gdańska aktorka Dorota Kolak-Michalska.

               

 

III Vivadental Beauty Forum -23 kwietnia 2016 roku
Dwór Oliwski

III VIVADENTAL BEAUTY FORUM, to Rendez Vous Kobiet Sukcesu w klimacie piękna, zdrowia, mody i sztuki. Na miejsce naszego corocznego spotkania wybraliśmy Dwór Oliwski, ponieważ Vivadental prowadzi politykę Partnerstwo dla Rozwoju i wspiera rodzime marki wyróżniające się jakością i najwyższym potencjałem wzrostu, po to, aby Trójmiasto i Region Pomorza, były kojarzone z marką Premium. Mamy nadzieję, iż to niezwykłe miejsce, wiosenna aura i piękne otoczenie wprowadzi Panie w radosny nastrój, zaś atrakcyjny program przygotowany przez grono VIVADENTAL & PARTNERZY i awangardowa oprawa artystyczna, przyniesie niezapomniane wrażenia i wzbudzi nieprzemijający i ponadczasowy zachwyt.

Vivadental – Marka, która budzi zaufanie, ponieważ przepełniona jest entuzjazmem,  zaskakuje polotem i fantazją, emanuje wszechobecną metamorfozą – stomatologii w sztukę, piękna w doskonałość, marzeń w rzeczywistość?

Jesteśmy wdzięczni za życzliwość i ciepłe przyjęcie zaproponowanego przez nas programu, w którym oprócz zdrowia i urody, dominowała także problematyka osób potrzebujących pomocy i społecznej odpowiedzialności biznesu. Włączamy ją na stałe, mając nadzieję na Państwa udział w kształtowaniu także tego obszaru.

Ideą naszych spotkań w gronie kobiet jest aranżowanie piękna, rozbudzanie wrażliwości i inspirowanie do przemian w myśl zasady lepiej, więcej i nieprzeciętnie. Wobec tego mamy nadzieję na dalszą udaną współpracę w kolejnych imprezach Vivadental celebrujących piękno i zdrowie kobiet, kreujących ich wiodącą rolę we współczesnym świecie oraz pobudzających potrzebę kompleksowej metamorfozy własnego wizerunku na miarę swoich najśmielszych marzeń.

 

  

  

 

 

  

  

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

  

 

II Forum Kobiet Biznesu -28 marca 2015 roku
Zdrowie ? Uroda ? Moda ? Sztuka
Klinika Vivadental

Kobiety Sukcesu Pomorza w VIVADENTAL. W  sobotę 28 marca 2915 roku w Klinice VIVADENTAL odbyło się Forum poświęcone kobietom, które od lat akcentują swoje niezwykłe dokonania na wszelkich płaszczyznach życia i odnoszą sukcesy, dla których Promienny Uśmiech stał się ich synonimem i nieodłącznym, najważniejszym atrybutem osobowości i wizerunku.

Zaprezentowaliśmy najnowocześniejsze metody leczenia uzębienia oraz utrzymania higieny jamy ustnej. Kulminacyjnym wydarzeniem była premiera innowacyjnego programu VIVADENTAL SMILE DESIGN, dającego nieograniczone możliwości projektowania, wizualizacji i tworzenia pięknego uśmiechu wedle swoich najśmielszych marzeń i oczekiwań. Przedstawiliśmy najnowocześniejszy na  świecie skaner protetyczny i technologię CAD/CAM, umożliwiające doskonałe odwzorowanie uzębienia i jego odtworzenie nawet w trakcie jednej wizyty. Tradycyjnie uczestniczki Forum korzystały z konsultacji naszych specjalistów i diagnostyki uzębienia tomografem komputerowym New Tom 5G.

Panie z największym zainteresowaniem i przyjemnością korzystały z porad specjalistów medycyny estetycznej z Centrum Medycznego Dr Kubik w Gdyni, uznawanego za lidera w swojej branży. Przedstawili oni zalety zabiegów kosmetologicznych oraz ultranowoczesnych zabiegów ginekologicznych z użyciem najnowocześniejszego lasera, które przynoszą nadzwyczajne efekty estetyczne i diametralną poprawę komfortu życia kobietom w każdym wieku.

Powodzeniem cieszyła się najnowsza kolekcja kreacji naszej wschodzącej gwiazdy polskiej mody, projektantki i kreatorki, Pani Katarzyny Kmiecik prowadzącej Salon UFUFU.

Zainteresowanie budziła galeria prac artystek z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Konkursy z nagrodami oraz wręczenie prestiżowych Kart VIVADENTAL uprawniających do korzystania z atrakcyjnych promocji zakończyły ten piękny dzień w VIVADENTAL.

 

 

 

I Forum Kobiet Biznesu -15 marca 2015 roku
Klinika Vivadental

W dniu 15 marca 2014 roku w VIVADENTAL odbyło się pierwsze FORUM KOBIET BIZNESU poświęcone współczesnemu wizerunkowi Kobiety, która coraz silniej zaznacza swoją obecność w życiu publicznym i zawodowym. Promienny uśmiech, piękno, estetyka i kult ciała oraz wynikająca z tego silna osobowość, to najlepsza wizytówka Polki XXI wieku. Ten wspaniały i uroczysty dzień upiększył wernisaż autorski prac artystek z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, które swoimi zachwycającymi  grafikami, rzeźbami i obrazami doskonale wpisały się w nowoczesną architekturę Kliniki VIVADENTAL i podkreśliły jej unikalny i imponujący styl.

Galę otworzyła Pani Elżbieta Hass-Darnowska Przewodnicząca Forum Kobiet Biznesu  Pracodawców Pomorza i Międzynarodowego Forum Kobiet Oddział Pomorski wraz z gospodarzem Panią Violettą Szycik Prezes Zarządu VIAVADENTAL Spółka z o.o.

VIVADENTAL egzemplifikując tę swoistą subkulturę płci pięknej przygotował ekskluzywny program, w ramach którego nasze Panie miały możliwość nieograniczonego dostępu zarówno do lekarzy VIVADENTAL, jak i do jego licznie zgromadzonych Partnerów, z którymi na co dzień współpracuje spełniając najśmielsze marzenia swoich Pacjentów o zmianie własnego wyglądu. Wszystkie zabiegi w trakcie Forum były nieodpłatne.

Panie z wielkim zainteresowaniem wysłuchały wykładów dr n. med. Violetty Szycik na temat najnowocześniejszych metod leczenia stomatologicznego, a w tym implantologicznego i protetycznego. Następnie korzystały z porad lekarzy specjalistów VIVADENTAL, kompleksowego badania uzębienia i konsultacji stomatologicznych oraz diagnostyki radiologicznej przeprowadzanej ultranowoczesnym tomografem komputerowym New Tom 5G. Komplementarne uzupełnienie ducha pięknego i zdrowego uśmiechu stanowiły prezentacje najnowszych szczotek do zębów Firmy PHILIPS SONICARE oraz past do zębów SENSODYNE.

Panie z przyjemnością poddawały się badaniom oczu, które przeprowadzała Firma Laguna Medical z Gdyni specjalizująca się z nieinwazyjnych metodach korekty wad wzroku.

Nie obyło się bez tak popularnego w ostatnich latach tematu odchudzania. Firma BODY ESTETICA rekomendowała nieinwazyjną metodę zabiegową – odchudzania poprzez zamrażanie tkanki tłuszczowej, która w efekcie zostaje wydalona z organizmu. Natomiast NATUR HAUSE proponował zastosowanie inteligentnej diety odchudzającej, oczyszczającej i antycellulitowej. Zdrowy tryb życia nie może się obyć bez ruchu i aktywności sportowej, do czego zachęcał jeden z najdłużej działających i najpopularniejszy w Trójmieście klub fitness ? TIGER GYM.

Kult pięknego ciała to masaże i zabiegi upiększające, relaksacyjne, ujędrniające, nawilżające i rozjaśniające, które oferowali Partnerzy VIVADENTAL ? Instytut Kosmetyczny EVIS,  SPA HANZA oraz EXCELLENTQ przy wykorzystaniu unikalnych kosmetyków światowych liderów takich jak LARENS, Biologique Recherche oraz M.Pikaut. EXCELLENTQ przedstawił swoją propozycję fryzjerstwa artystycznego i rytuału pielęgnacyjnego włosów przygotowanego specjalnie dla najbardziej wymagających kobiet.

Kulminacyjnym momentem było losowanie atrakcyjnych nagród, które  odpowiadały ekskluzywnemu charakterowi FORUM KOBIET BIZNESU, w którym wzięło udział ponad 80 Pań, imprezy przygotowanej przez Kobiety i Kobitom poświęconej.

Pamiętajmy, że Dzień Kobiet trwa cały rok, a uroczyście obchodzimy go jedynie 8 marca ?

 

 

   

 

 

 

 

  

 

 

 

 

  

  

  

  

 

  

  

  

 

 

 

  

  

 

 

Share